ATHLON MİDAS TSR2 RED DOT

  • Brand: ATHLON
  • Category: Reddot Nişangah
  • 10.275,91 TL
    FREE CARGO
  • 1.078,97 TL in installments starting from ..
The product is out of stock.
Fast Shipping
Secure shopping
0px; line-height: 24px; color: rgb(47, 47, 47); font-family: Roboto;">ATHLON MİDAS TSR2 RED DOT

 

 
Ayarlanabilir Aydınlatma AyarlarıÇoklu Ayarlanabilir Aydınlatma ayarları, farklı ortam ışığı ortamında en iyi görünürlük sağlar. 10 Gündüz ayarları ve 3 gece görüşü ayarları.
Daha Uzun Pil ÖmrüUzatılmış Pil Kaldırma, orta aydınlatma ayarlarında 50.000 saat pil ömrü sunar.
Hareket aktivasyonuDahili hareket dedektörü, bir hareket algılandığında ürünü otomatik olarak uyku modundan uyandırır.
Akıllı Güç Yönetim SistemiAkıllı Güç Yönetim Sistemi, 5 dakika içinde herhangi bir hareket algılanmadığında ürünü uyku moduna geçirir. Ürün, pili değiştirdikten sonra aydınlatmayı otomatik olarak kullanılan son ayara getirir.
Tamamen MulticoatedTamamen Multicoated optik yansıyan ışığı etkili bir şekilde azaltır ve size normal tek kaplamalı lenslerden daha parlak bir görüntü vererek ışık iletimini artırır
Uçak AlüminyumOlağanüstü mukavemete ve üstün mekanik bütünlüğe sahip uçak sınıfı alüminyum, hangi cezaya verdiğinize bakılmaksızın bu birinci sınıf optikleri koruyacaktır.
Tek Parça Şasi YapısıIsıl işlem görmüş tek parça Şasi, kapsama ekstra güç verir. Tek parça bir Şasi de nemi dışarıda tutmak için daha iyidir, böylece kapsamınızı ürünün ömrü boyunca sis geçirmez hale getirir.
Su geçirmezEn zorlu hava koşullarında veya kazara su altına batırılmışsa kapsamı korumak için su geçirmez
Sis geçirmezTüfeğinizi sıcak ortamdan soğuk ortam sıcaklığına götürdüğünüzde hemen hedefinize girmenizi sağlayan sis geçirmez
DarbeyeHem kontrol hem de montaj sisteminde özel tasarımlara sahip sağlam mekanik sistem, 600G geri tepmeye 1000 kez dayanabilmenizi sağlayan nihai geri tepme direnci sağlar.
Temizlenmiş AzotAzot temizliği, tüpün içindeki nemi önemli ölçüde azaltır ve sis geçirmez ve su geçirmez kalmaya yardımcı olur.
Picatinny Ray MontajıAv ve taktik tüfeklerin çoğu tarafından kullanılan üslerin çoğuyla uyumlu Picatinny Ray Montajı dahil
  
  
  
  
  
  
  
  
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Similar Products
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...