Hızlı Şarjör Doldurma Aparatı Pistol Magazine Fast Loader 9mm

Fast Shipping
Secure shopping

Tabanca şarjörlerini saniyeler içinde yükler! Tabanca şarjörleri için gerçekten ilk hızlı yükleyici. 9mm ve .40 kalibrelik tabanca çift veya tek istif ile çalışır. Cephane tepsisinden mermi alır. Kullanıcının Mermiye dokunmasına bile gerek yok. Besleme ağızlarında yuvarlamaları zorlamaz. Şarjörlere hiçbir şekilde zarar vermez. Taşınabilir, taktik çantanıza kolayca sığar. Aşınmaya ve yıpranmaya dayanacak son derece dayanıklı bir polimerden yapılmıştır.

 

Fast loader, ateşli silahlar için mermileri hızlı ve pratik bir şekilde şarjöre yerleştirmek için kullanılan bir alettir. Speed loader, genellikle silah modeline göre tasarlanmış özel bir cihazdır ve mermileri bir arada tutarak tek bir hareketle şarjöre yerleştirmenizi sağlar. Bu yöntem, daha hızlı ve verimli bir şekilde 9mm şarjör doldurmanıza yardımcı olur.

Fast loader kullanırken aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Fast loader'ı hazırlayın: Speed loader'ı kullanmadan önce, silahınızın marka ve modeline uygun olanı seçin ve hazırlayın. Fast loader'ın altındaki veya içindeki mermi yuvalarını kontrol ederek mermilerin doğru şekilde yerleştirildiğinden emin olun.
  • Boş şarjörü hazırlayın: Eğer şarjör zaten silahta değilse, boş bir şarjörü kullanacağınız miktarda mermiyle hazırlayın. Şarjörü silahtan çıkarın ve üzerindeki mermi yuvalarının boş olduğundan emin olun.
  • Mermileri yerleştirme: Speed loader'ı kullanmak için, mermi yuvalarını speed loader'ın mermi yuvalarına hizalayın. Ardından fast loader'ı sıkıca tutun ve mermileri hızlı bir şekilde mermi yuvalarına bastırarak yerleştirin. Fast loader'ı dikkatlice çekin ve mermilerin şarjöre düzgün bir şekilde yerleştiğinden emin olun.
  • Şarjör kontrolü: Mermilerin düzgün bir şekilde yerleştirildiğinden ve hiçbirinin düşmediğinden emin olmak için şarjörü kontrol edin. Ayrıca şarjörün tam kapasiteye sahip olduğunu doğrulayın.

Hızlı şarjör doldurma işlemi için kullanacağınız Fast loader'ın silahınızla uyumlu olduğundan ve doğru şekilde kullanıldığından emin olun. Bazı silah modeli için farklı fast loaderlar olabileceğinden, kullanmadan önce talimatları ve ölçüleri dikkatlice okuyun.

Uyumlu mermiler  5.45x39mm, 5.56x45mm NATO, .300 AAC Karartma, 9mm Kalibre, .308 Winchester, 7.62x39mm, 9mm Luger, .223 Remington

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tüm Ürünlerde Süpriz İndirimler
Alışverişe Başla!
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Loading...