Menu
Your Cart

Mont Polar

Brand: Bora Taktik Model: sismetskmont
Aynıgün Ücretsiz Kargo Şişme TSK Piyade Komando , Asker Montu 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez. İÇ KISIM VÜCUT ISISINI MUHAFAZA EDER.KOLLARI ÇIKARILIP, YELEK OLARAK KULLANILABİLİR.FONKSİYONEL VE ESNEKTİRAskerler, Polisler, motorcular, avcılar, kampçılar, a..
130,00TL
Vergiler Hariç:130,00TL
Taktik Polar  Fermuarlı Siyah Vogel Taktik Polar  Fermuarlı Siyah Vogel
Yeni
Brand: Vogel Model: vpolarsiyah
Taktik Siyah Polar Hırka Polar hırka siyah renktedir. Siyah polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Siyah Polar Özellikleri:* 6 adet fermuarlı cebi,* Sağ ko..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Taktik Polar Bej Çöl Sarısı Vogel Taktik Polar Bej Çöl Sarısı Vogel
Yeni
Brand: Vogel Model: vpolarcol
Taktik Bej Polar Hırka Polar hırka bej renktedir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Bej Polar Özellikleri:* 6 adet fermuarlı..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Taktik Polar Fermuarlı Haki Yeşil  Vogel Taktik Polar Fermuarlı Haki Yeşil  Vogel
Yeni
Brand: Vogel Model: vpolarhaki
Taktik Haki Fermuarlı Polar Hırka Polar hırka haki yeşil renktedir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Haki Yeşil Polar Özell..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Model: montaskeri
Askeri Mont PolarlıKollar fermuarlıdır kolayca takılıp çıkarılabilir.Ön kısım fermuarlıdır.İç kısım Polarlıdır.Dış Askeri kamuflajlı materyal su geçirmezdir.Cepler fermuarlıdır.Boyun kısmında fermuarlı bölme açılarak kafayı örten su geçirmez şapka giyilebilir.Tsk standartlarına uygundur.. BEDENLER S..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Taktik Polar Jandarma Kamuflaj Vogel Taktik Polar Jandarma Kamuflaj Vogel
Yeni
Brand: Vogel Model: vpolarjand
Jandarma Kamuflaj Desenli Fermuarlı Polar HırkaPolar hırka jandarma kamuflaj desenlidir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır. ..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Vogel Model: 511mont
5.11 Softshell Özel Harekatçı MontuÜrün 1. kalite dikiş fermuarlar sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez.Koltuk altları gövde yanları, göğüs, kollar fermuarlıdır. Bedenler SMLXL2XL..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli Siyah Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli Siyah
Popüler
Brand: Vogel Model: 5montsi
Aynıgün Ücretsiz Kargo 5.11 Softshell Özel Harekat , Polis MontuÜrün 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Koltuk altları gövde yanları, göğüs, kollar fermuarlıdır. Bedenler SMLXL2XL..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli
Popüler
Brand: Vogel Model: 5monthaki
Aynıgün Ücretsiz Kargo 5.11 Softshell Özel Harekat , Polis MontuÜrün ithaldir, 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez. Koltuk altları gövde yanları, göğüs, kollar fermuarlıdır. Bedenler SMLXL2XL..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Model: multisoft
2 adet Bayrak peçleri hediyedir.Özel Su soğuk ve rüzgar geçirmez taktik polar vazgeçilmezleriniz arasında kendisine rahatlıkla yer bulacaktır.Dış Katman Laminat Naylon Softshellİç Katman: Nefes alabilen polyester membran Polyester Gizli ön fermuar Eğimli fermuarlı göğüs cepleriKüçük üst ko..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Model: vogmoTSK
Aynıgün Ücretsiz Kargo  Softshell Komando , Asker Montu 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez. İÇ KISIM VÜCUT ISISINI MUHAFAZA EDEN POLARLIDIR. GİZLİ KAPÜŞON KISMI İLE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN KAPÜŞONLU HALE GETİREBİLİRSİNİZ.FONKSİYONEL VE ESNEKTİRBedenler&n..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)