Menu
Your Cart

Mont Polar

Brand: Bora Taktik Model: sismetskmontyeni
Aynıgün Ücretsiz Kargo Şişme Yeni Kamuflaj TSK Piyade Komando , Asker Montu 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez. İÇ KISIM VÜCUT ISISINI MUHAFAZA EDER.FONKSİYONEL VE ESNEKTİRAskerler, Polisler, motorcular, avcılar, kampçılar, avcılar için uygun bir üründü..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Brand: Vogel Model: vpolarsiyah
Taktik Siyah Polar Hırka Polar hırka siyah renktedir. Siyah polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Siyah Polar Özellikleri:* 6 adet fermuarlı cebi,* Sağ ko..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Vogel Model: vpolarcol
Taktik Bej Polar Hırka Polar hırka bej renktedir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Bej Polar Özellikleri:* 6 adet fermuarlı..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Vogel Model: vpolarhaki
Taktik Haki Fermuarlı Polar Hırka Polar hırka haki yeşil renktedir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Haki Yeşil Polar Özell..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Taktik Polar Fermuarlı Kamuflaj Taktik Polar Fermuarlı Kamuflaj
Yeni
Brand: Bora Taktik Model: vpolarkamo
Taktik Haki Fermuarlı Polar Hırka KamuflajPolar hırka haki yeşil renktedir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır.Kamuflaj Polar Özel..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Model: montaskeri
Askeri Mont PolarlıKollar fermuarlıdır kolayca takılıp çıkarılabilir.Ön kısım fermuarlıdır.İç kısım Polarlıdır.Dış Askeri kamuflajlı materyal su geçirmezdir.Cepler fermuarlıdır.Boyun kısmında fermuarlı bölme açılarak kafayı örten su geçirmez şapka giyilebilir.Tsk standartlarına uygundur.. BEDENLER S..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Brand: Vogel Model: vpolarjand
Jandarma Kamuflaj Desenli Fermuarlı Polar HırkaPolar hırka jandarma kamuflaj desenlidir. Jandarma kamuflaj desenli polar, zorlu hava koşullarında vücut ısınızı korur. Polar hırka çok ceplidir. Çok cepli polar hırka fermuarlı cepleri sayesinde işlevseldir. Sağ ve sol kolunda cırt bulunmaktadır. ..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Vogel Model: 511mont
5.11 Softshell Özel Harekatçı MontuÜrün 1. kalite dikiş fermuarlar sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez.Koltuk altları gövde yanları, göğüs, kollar fermuarlıdır. Bedenler SMLXL2XL..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli Siyah Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli Siyah
Popüler
Brand: Vogel Model: 5montsi
Aynıgün Ücretsiz Kargo 5.11 Softshell Özel Harekat , Polis MontuÜrün 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Koltuk altları gövde yanları, göğüs, kollar fermuarlıdır. Bedenler SMLXL2XL..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli Taktikal Softshell Mont 5.11 Sabre Modeli
Popüler
Brand: Vogel Model: 5monthaki
Aynıgün Ücretsiz Kargo 5.11 Softshell Özel Harekat , Polis MontuÜrün ithaldir, 1. kalite fermuar ve dikişlere sahiptir.Su ve Rüzgar geçirmez. Koltuk altları gövde yanları, göğüs, kollar fermuarlıdır. Bedenler SMLXL2XL..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)