Kurşun geçirmez Çelik YelekLEVEL 3A

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

ABD ve NATO Personelinin kullandığı yelektir.

www.engardebodyarmor.com sitesindeki tüm ürünler ve fiyatlar sitemiz içinde geçerlidir.

Güvenliğinizi herzaman ön planda tutan balistik yelekleri rekabetçi fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyarız. Yeleklerimiz ergonomik dizaynı ve en güvenilir hafif materyallerin kullanımı sayesinde kullanıcısına maksimum konfor ve korumayı sağlar. 

Kullandığımız DYNEEMA® materyali 1978 li yıllardan kalma materyallere göre birçok üstün özellığe sahiptir. Üstün teknolojisi 50 yıllık uzun ömrü garanti eder.

Yeleklerimiz sipariş üzerine de yapilabildiği için sadece maksimum korumayı sağlamakla kalmaz; kaliteyi ve ergonomik kullanımı da garanti eder.
 

Yeleklerimiz görevi gereği tehdit altında olan kişiler için özellikle dizayn edilmiştir. Ürünlerimiz şuan itibariyle birçok global şirketin personelini korumaktadır. Bechtel, General Electric, Honeywell gibi sirketler özellikle Irak ta kullanılması için bizim ürünlerimizi seçen firmalardan birkaçıdır. Askeri kuvvetler, emniyet güçleri, özel güvenlik firmaları, iş adamları, gazeteciler, koruma görevlileri, taksi şöförleri, VIP ler, devlet adamları, banka görevlileri, bekçiler ve benzeri birçok meslek grubuna hizmet vermekteyiz. 

Amacımız bütün müşterilerimize en üstün ürün memnuniyetini sunmaktır.

Diğer çelik yelek model ve fiyatlarımızı sorunuz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...